wtorek, 1 sierpnia 2017

"W sieci uczuć" Anety Krasińskiej ZAPOWIEDŹ PATRONACKA!

Aneta Krasińska to ogromnie sympatyczna, wrażliwa i zdolna pisarka. W dodatku jedna z niewielu twórczyń, której WSZYSTKIE powieści przeczytałam. Moja ulubiona książka jej autorstwa to "Finezja uczuć" (recenzję możecie zobaczyć tutaj), ale dwie pozostałe – "Szukając szczęścia" (moje odczuciai "Odroczone nadzieje" (wrażenia) - również bardzo przypadły mi do serca. Dziś przybywam, by z radością i dumą pochwalić się, iż objęłam patronatem najnowsze dzieło autorki - "W sieci uczuć", które za sprawą wydawnictwa Videograf już jutro (02.08.2017 r.) będzie miało premierę.


Aneta Krasińska porusza w swoich książkach bardzo ważne, życiowe tematy, tj. miłość, przyjaźń, choroba, poszukiwanie szczęścia. O czym będziemy mogli przeczytać w jej najnowszej powieści pt. "W sieci uczuć"? Oto opis...

"Kamila stara się być pilną studentką, idealną córką i doskonałą pracownicą, jednak umiejętne pogodzenie tych wszystkich obowiązków wymaga ogromu poświęcenia i w efekcie graniczy z cudem. Gdy do tego dochodzi jeszcze niespełniona, a może nieuświadomiona miłość z czasów studenckich, dziewczyna zaczyna się gubić w sieci własnych uczuć. Przypadek sprawia, że na jej drodze staje kolejny mężczyzna, ale ten związek szybko okazuje się toksyczny. Wbrew naciskom matki Kamila odważnie stawia swoje życie na głowie i pakuje walizki, chcąc poszukać swojego szczęścia za granicą. W Berlinie musi się zmierzyć nie tylko z nowymi obowiązkami w pracy, wielokulturowym społeczeństwem, ale również odnaleźć się w obcym kraju, gdzie tak trudno trafić na kogoś życzliwego. Kiedy wreszcie wydaje się, że pokonała już wszystkie schody w drodze na szczyt, zjawia się Tomasz i uświadamia jej, jak bardzo jej dotychczasowe życie było puste..."

Autorka wraz ze swoim synem przygotowała piękny trailer do książki, do którego obejrzenia serdecznie Was zachęcam.


Kamilą, bohaterką książki, targa moc uczuć, o których nieco więcej możecie przeczytać tuJeśli natomiast macie chęć zajrzeć do wnętrza powieści już teraz na blogu Anety tutaj możecie przeczytać jej fragment. Zapraszam!

Anetko! Tobie z okazji wydania kolejnego tytułu życzę nieustającej weny twórczej, mnóstwa kolejnych oddanych czytelników i statusu bestsellera oczywiście. Dziękuję, iż mogłam znaleźć się wśród patronów Twojego najnowszego dzieła. To dla mnie zaszczyt. :))

A Wy, moi kochani, znacie już książki Anety? Lubicie czytać takie, poruszające trudne życiowe tematy, opowieści? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz