wtorek, 3 czerwca 2014

Konkurs - rozdaję 5 buteleczek kwasu chlebowego do przetestowania. :))

Witajcie!

Jak wspominałam Wam wcześniej, dzięki uprzejmości portalu

 
biorę udział w wielkiej kampanii testowania Razowego Kwasu Chlebowego. 
  
Przyznaję, że o kwasie chlebowym usłyszałam po raz pierwszy. Początkowo myślałam, że jest to jakiś zakwas do chleba. Do głowy by mi nie przyszło, że to napój. ;) Teraz już jednak wiem, że kwas chlebowy jest zamiennikiem wszystkich gazowanych, niezdrowych napojów. Powstaje wyłącznie z naturalnych składników: krystalicznej wody oraz słodów żytniego i jęczmiennego. Nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów, i nawet znajdujący się w nim gaz jest pochodzenia naturalnego. :))
Kwas chlebowy gasi pragnienie, orzeźwia i dodaje energii.
 
Kwas, który otrzymałam do testowania występuje w trzech smakach:
naturalnym

 śliwkowym
i żurawinowym.
Ja już potestowałam, ale na razie nie zdradzę swojego zdania na temat kwasu, ponieważ chciałabym poznać Wasze opinie na jego temat, niczego nie sugerując.

Ale do rzeczy. :))

Jeśli chcecie zdobyć kwas chlebowy, w komentarzach pod tym postem, odpowiedzcie na pytania ankiety, którą prezentuję poniżej (piszcie nr pytania oraz swoją odpowiedź, np. 1 – A, 2 – C, 3 – B itd.) i odpowiedzcie na pytanie: jak smakuje Waszym zdaniem kwas chlebowy. Jeżeli go próbowaliście – odpowiedź będzie prosta, jeśli nie – poruszcie wyobraźnią i napiszcie jak ten kwas może, według Was, smakować? Nie oczekuję litanii na temat smaku Razowego Kwasu Chlebowego. ;) Liczy się kreatywność i zwięzłość wypowiedzi. Do testowania "chlebka" wybiorę odpowiedzi, które najbardziej mi się spodobają. Ewentualnie o pomoc poproszę moją starszą córę. :))
Proszę Was również o to, abym mogła przekazać Wasz adres mailowy platformie marketingu i rekomendacji Streetcom. Dane te Streetcom wykorzysta wyłącznie w celu przekazania Wam krótkiej ankiety na temat kwasu chlebowego. Ten warunek nie jest jednak konieczny. Zależy to wyłącznie od Waszej dobrej woli.
Natomiast konieczne jest spełnienie tego warunku w momencie gdy dostaniecie kwas chlebowy do spróbowania. W końcu staniecie się wówczas takimi samymi testerami "chlebka w butelce" jak i ja. ;)

A oto ankietka:
 1. Jestem
  A – Kobietą
  B – Mężczyzną

 2. Mój wiek to:
  A – mniej niż 18 lat
  B – 18-29 lat
  C – 30-39 lat
  D – 40-49 lat
  E – 50-59 lat
  F – 60 lat lub więcej

 3. Czy słyszałaś/słyszałeś już gdzieś wcześniej o kwasie chlebowym?
  A – tak
  B – nie

 4. Czy próbowałaś/próbowałeś już kiedyś kwasu chlebowego?
  A – tak
  B – nie

 5. Jeśli próbowałaś/próbowałeś kwasu chlebowego to był to kwas naturalny, czy smakowy, a jeśli smakowy – to napisz, jaki.
  A – nie próbowałam/próbowałem wcześniej kwasu chlebowego
  B – tak, próbowałam/próbowałem wcześniej kwas chlebowy o smaku ........................................................ (uzupełnij zdanie)

 6. Czy degustowany wcześniej kwas chlebowy przypadł Ci do gustu?
  A – tak
  B – nie
  C – trudno mi powiedzieć

 7. Czy pijesz napoje gazowane?
  A – tak, często
  B – od czasu do czasu
  C – bardzo rzadko
  D – nie, w ogóle ich nie piję

 8. Jak uważasz, czy kwas chlebowy jest dobrym zamiennikiem innych, niezdrowych napojów gazowanych?
  A – tak
  B – nie
  C – nie mam zdania na ten temat

 9. Podaj swój adres mail – jeśli wygrasz z tego adresu prześlesz mi swoje dane, abym była spokojna, że to właśnie Ty jesteś osobą, która wzięła udział w moim konkursie

 10. Czy zgadzasz się, aby Twój adres mail został przekazany platformie marketingu i rekomendacji Streetcom w celu poznania Twojej opinii na temat kwasu chlebowego?
  A – tak
  B – nie

 11. Opisz smak Razowego Kwasu Chlebowego takim, jakim go znasz lub jak go sobie wyobrażasz, jeśli wcześniej go nie próbowałaś/próbowałeś.
Podejrzewam, że konkurencja może okazać się nieduża, zwłaszcza, iż konkurs zaczyna się dziś (03.06.2014 r.), z momentem publikacji tego posta, a kończy się z wybiciem godziny 23:59 – dlatego zachęcam do wzięcia w nim udziału, nawet jeśli wena twórcza Wam nie dopisuje. Pamiętajcie – liczy się kreatywna, zwięzła odpowiedź.

To do dzieła!

Trzymam za Was kciuki. :))


P.S. A może ktoś z Was chciałby, podobnie jak ja teraz, spróbować możliwości testowania produktów ze Streetcom? Jeśli tak warto się zarejestrować tutaj:
7 komentarzy:

 1. kurcze....nie wiem czemu ale nie wskoczył mi pierwszy komentarz....no nic pisze jeszcze raz.
  Mam nadzieję że ten napój moga pić kobiety karmiące piersią ;)
  1.A
  2.B
  3.A- cos tam kiedyś...
  4.B
  5.A
  6.C
  7.C
  8.C
  9.ewcia.cerien@gmail.com
  10.A
  11.Jako że w nazwie jest słowo "kwas" domyślam się że jest to kwaśny napój z nutką żurawiny bądź śliwki (chodź za śliwkami nie przepadam ;) ). Chociaż nie mogę się pozbyć wrażenia że smakuje to jak żurek :D ....chodź domyślam się że moje wrażenie jest mylne ;).

  OdpowiedzUsuń
 2. 1. A
  2. B
  3. A
  4. B
  5. A
  6. Nie próbowalam
  7. C
  8. A
  9. inspiracjeonline@gmail.com
  10. A
  11. Wydaje mi się, że może być słodki. Nie wiem czemu, ale podejrzewam, że może mieć smak zblizony do Coca Coli (z tym, że jest zdrowszy napój), może delikatnie cierpki...

  OdpowiedzUsuń
 3. 1.A
  2.D
  3.A
  4.A
  5.B, tak, próbowałam wcześniej kwas chlebowy o smaku żurawinowym
  6.A
  7.B
  8.A
  9.ewakazmierczak2811@op.pl
  10.A
  11.Smak Razowego Kwasu Chlebowego o smaku żurawinowym jest według mnie słodko - wytrawny, coś jak karmel w płynie.

  OdpowiedzUsuń
 4. 1.A
  2.C
  3.A
  4.A
  5.A
  6.-
  7.C
  8.A
  9.martus28332833@op.pl
  10.A
  11. To smak lekko gazowany, łaskocze w język i podniebienie. Zupełnie jak lampka wina wypita po długim okresie abstynencji, kiedy byłam w ciąży. Jest trochę cierpki i lekko kwaskowy. Rozpływa się w ustach ale pozostawia lekki posmak. Na pewno nie jest słodki - daleko mu do banalnych, popularnych napojów gazowanych. Daje wrażenie dostojności i szlachetności,cech charakterystycznych dla napojów przeznaczonych dla ludzi z pasją. Idealnie komponuje się z pyszną kolacją, którą jem z mężem kiedy córka już śpi. Ale jest też niezastąpiony na rodzinnym pikniku.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Martuś! Usunęłam ten komentarz, gdyż niechcący został opublikowany dwukrotnie.

   Usuń