wtorek, 23 września 2014

Przesyłki marketingowe od BebiKlubu oraz BebiProgramu

Cześć!

Dziś pragnę przedstawić Wam przesyłki marketingowe, jakie otrzymałam dzięki swojemu uczestnictwu w BebiKlubie oraz BebiProgramie. Przesyłki takie otrzymuje każda osoba, która zarejestrowana jest na tych stronach internetowych i ma dziecko w odpowiednim wieku. ;) Jakim? Moja Niunia skończyła 5 miesięcy. Jeśli jesteście lub wkrótce zostaniecie mamusiami/tatusiami – warto zarejestrować się na tych stronach, by otrzymać darmowe próbki produktów oraz poradniki związane z opieką nad dzieckiem, karmieniem lub inne podobne. :) Oczywiście oprócz darmowych przesyłek na wskazanych stronach można przeczytać wiele wartościowych artykułów i porad dotyczących opieki nad dziećmi i brać udział w konkursach. :)
Przesyłki wysłane do mnie były połączone gumką, dlatego piszę o obydwu w jednym poście. 


Dzięki korzystaniu z portalu 

otrzymałam próbki mleka Bebiko 2. Bardzo się z tego ucieszyłam, gdyż dziecko moje karmię właśnie tym mleczkiem (choć póki co jest to jeszcze Bebiko 1).Przesyłka z 


zawierała: list, próbkę mleka Bebilon 2, śliczny śliniak z misiem (niezbędny w obecnym czasie, gdyż maleństwo nasze próbuje nowych smaków) ;) oraz "Poradnik ekspertów dla rodziców". Poradnik podzielony jest na kilka działów:

 • karmienie mlekiem modyfikowanym,
 • mama wraca do pracy,
 • dziecko,
 • mama,
 • tata.A Wy? Jakie przesyłki marketingowe ostatnio otrzymaliście? Może też jedną z omówionych tu przeze mnie? A może właśnie teraz zapiszecie się na którąś z poleconych przeze mnie stron lub macie jakąś ciekawą stronkę, którą mi możecie zaproponować? :)

Pozdrówka! :)

5 komentarzy:

 1. Ja otrzymałam kosmetyki Adidas i kapsułki piorące Vizir, a do tego jadą do nas kosmetyki z rozdania blogowego! <3

  OdpowiedzUsuń
 2. tez dostałam fajne te prbki mleczka moje dziecko jakoś nie ardz chciał pić bebilon a bebiko jak najbardziej

  OdpowiedzUsuń