czwartek, 18 września 2014

Darmowe próbki, testowanie produktów - polecam stronkę.

Hej!

Lubicie otrzymywać drobne upominki reklamowe? A może chcielibyście zostać testerami produktów świetnej, według mnie, znanej marki? Jeśli tak – polecam Wam stronę EverydayMe.
Co jakiś czas pojawia się na niej możliwość otrzymania darmowych produktów Procter & Gamble do wypróbowania. Aby je dostać wystarczy zarejestrować się na stronie i zaglądać na nią od czasu do czasu.
Ja często korzystam z produktów P&G, dlatego też z przyjemnością "rękę wyciągam" po próbki tej firmy. ;) Kiedyś otrzymałam próbki tabletek do zmywarki (3 tabletki) i płynu do mycia naczyń Fairy, a później także płynu do płukania Lenor Sensitive.Ostatnio otrzymałam opakowanie podpasek Always Ultra New i w oddzielnej przesyłce kapsułkę piorącą Vizir. Szkoda, że tylko jedną, ale jak to mówią "lepszy rydz niż nic". ;) Oto kilka zdjęć. 
Jeśli też chcielibyście otrzymywać darmowe próbki zapraszam Was do rejestracji na stronie


Na stronie tej powstał również program ambasadorski, w którym można zostać testerem produktów P&G. Na pierwszy ogień idą kapsułki Vizir do prania. Nie wiem do kiedy trwa nabór testerów, ale jak się pośpieszycie – na pewno zdążycie wypełnić ankietę rekrutacyjną.


A Wy jakie produkty Procter & Gamble znacie? Lubicie je, czy wręcz przeciwnie? Skorzystacie z rejestracji na stronie, nie interesuje Was to, a może już jesteście na niej zapisani? Jak zwykle – czekam na Wasze komentarze. :)

Z pozdrowieniami! :)