piątek, 9 lutego 2018

DUMNIE PATRONUJĘ KSIĄŻCE Anety Krasińskiej "Pragnienia Elżbiety" :))

Z przyjemnością i dumą ogłaszam, Kochani, iż zostałam jednym z patronów najnowszej książki Anety Krasińskiej. Książka ta to "Pragnienia Elżbiety" i jest drugim tomem cyklu "Małe tęsknoty", a na rynku ukaże się 27 lutego 2018r. za sprawą wydawnictwa

.


O powieści "Marzenia Kaliny", pierwszej części serii, pisałam tutajPo zaskakującym zakończeniu powyższego tytułu jestem ogromnie ciekawa, co czeka nas podczas lektury "Pragnień Elżbiety". Co pisarka "zmalowała" tym razem? ;)

O treści książki

"W drugiej części trylogii Małe tęsknoty spotykamy znajome już bohaterki: Kalinę, Elżbietę i Lenę. Pewnego dnia przewrotny los przypadkowo splótł ze sobą ich losy i wywrócił ich życie do góry nogami. Każda na własną rękę usiłuje się pozbierać i rozliczyć z demonami przeszłości. Elżbieta po wypadku zapada w śpiączkę i choć nie ma z nią kontaktu, ona sama odbywa podróż w przeszłość, do wydarzeń z młodości, które położyły się cieniem na całym jej życiu.
Kalina traci dziecko i dręczona wyrzutami sumienia nie jest w stanie wrócić do pracy, która do tej pory dawała jej mnóstwo satysfakcji. Dodatkowo żyje w ciągłym lęku, że trafi do więzienia za spowodowanie wypadku.
Lena, najmłodsza z bohaterek, wciąż ma problemy z budowaniem relacji. Nie znajduje wspólnego języka z rówieśnikami, nie lubi chodzić do szkoły. Kiedy spotyka dużo starszego od siebie Adama, przez chwilę wierzy, że teraz wszystko w jej życiu się zmieni. Niestety, ten związek zwiastuje wyłącznie kłopoty...
Czy kobiety będą umiały stawić czoło przeciwnościom i pierwszy raz w życiu powiedzieć, że są szczęśliwe?"

Krótki fragment książki możecie już teraz przeczytać tutajZapraszam Was również na blog pisarki (tu), na którym posłuchać możecie fragmentu "Marzeń Kaliny", nagranego specjalnie dla czytelników przez pisarkę.


Polecam Wam te książki. Ja już zacieram łapki na drugą część. A Wy?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz