wtorek, 5 kwietnia 2016

Zapisy do Book Tour z "Łowczyni" Virgini Boecker

Czas na obiecany Book Tour z książką 


wydawnictwa

.

Jeśli nie mieliście jeszcze możliwości przeczytać mojej recenzji tego cudnego buka zapraszam

A oto zasady naszej zabawy

1. Do Book Tour proszę zgłaszać się pod tym postem w komentarzach. W treści komentarza należy podać adres swojego bloga oraz swój adres e'mail.
2. Zgłoszony blog powinien istnieć przynajmniej 3 miesiące i posiadać minimum 10 opublikowanych recenzji.
3. W zabawie może wziąć udział maksymalnie 10 uczestników. Kolejność zgłoszeń ma wpływ na kolejność na liście oczekujących.
4. Recenzję na blogu należy opublikować w ciągu maksymalnie 10 dni od otrzymania książki. W tytule posta powinno się uwzględnić frazę Book Tour, a w poście dotyczącym recenzji zamieścić linki do stron: Mamuśkowe różności (organizatorki Book Tour) oraz  fanpage'a Wydawnictwa Jaguar (dzięki któremu mamy możliwość pochłonięcia tej niesamowitej pozycji).
5. Po przeczytaniu "Łowczyni", w ciągu umownych 10 dni, trzeba również skontaktować się z kolejną osobą z listy biorącą udział w zabawie, by otrzymać jej adres i listem poleconym (jest to konieczne ze względu na potwierdzenie nadania) wysłać jej książkę.
6. Linki do recenzji zamieszczamy pod tym postem.
7. Ostatnia osoba przesyła książkę z powrotem do mnie. :) Adres podam, gdy skontaktuje się pod moim adresem e'mail:


Pod ten mail możecie również wysyłać swoje pytania, czy spostrzeżenia, dotyczące akcji w tytule maila wpisując "Book Tour z Łowczyni".

To co, Kochani? Wpisujcie się. Kto pierwszy – ten lepszy! :D