środa, 9 lipca 2014

Niespodzianka od HiPP :)

Witajcie!

Przedwczoraj w mojej skrzynce pocztowej znalazło się awizo informujące, iż na poczcie znajduje się przesyłka dla mnie. Czekałam na kilka rzeczy, więc ogromnie ciekawa byłam, która z nich zawita w me progi. ;) I co? Totalne zaskoczenie. Moim oczom ukazała się taka oto paczuszka. 


Od razu przypomniałam sobie, że jeszcze przed narodzinami córeczki zapisałam się na kilku stronkach producentów wysyłających do przetestowania próbki dla maluszków. Jedną z nich był


Mamusie niemowląt zachęcam do rejestracji, bo oto co znalazłam w paczuszce na pierwszy rzut oka.


Książeczka będzie jak znalazł już w najbliższym czasie. A co znalazło się pod nią?


Pierwsza łyżeczka dla naszego szkraba oraz pierwsze jej danie – młoda marchew z ziemniaczkami, którą mała będzie mogła skosztować już po ukończeniu 4-go miesiąca życia. :)

Ucieszyłam się bardzo, a tu nagle z książeczki wypadł liścik. 


Po drugiej stronie listu do mnie znalazły się bony rabatowe do Rossmana na produkty Hipp, z których z przyjemnością już wkrótce skorzystam, a wśród nich bon na jeszcze jedną taką paczuszkę – do odebrania w sklepie. :)


Książeczka jest naprawdę świetna. Teraz nie będę martwiła się, gdy będę wprowadzała Wiktorii nowe pokarmy, czy to aby odpowiedni na nie czas. :) Zwłaszcza, iż na końcu poradnika znajduje się aktualny schemat rozszerzania diety dla niemowląt karmionych mlekiem modyfikowanym. :) Mamy karmiące piersią. Dla Was też jest taki schemat po drugiej stronie. :)


A Wy też otrzymałyście taki zestawik dla swoich dzieci? A może teraz zarejestrujecie się na stronie HiPP? :)

Pozdrawiam!8 komentarzy:

 1. Wystarczy się zarejestrować w klubie maluszka, czy cos jeszcze trzeba zrobić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja się tylko zarejestrowałam. A na ich fanpage'u widać, że mnóstwo osób dostało właśnie przesyłki dla swoich maluchów. :D

   Usuń
 2. Dostałam również. Akurat poradnik był zupełnie nieprzydatny bo zalecał rozszerzenie diety już po ukończeniu 4. miesiąca. Ja zaczekałam z tym aż córka skończyła pól roku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A czy wtedy wprowadzanie pokarmów przebiega jakoś drastycznie inaczej? Chyba nie? :)

   Usuń
 3. Ja też dostawałam różne rzeczy od Hipp, jak córka była malutka :) Fajnie, że tak robią.

  OdpowiedzUsuń
 4. ja mam zieloną łyżeczkę :)

  OdpowiedzUsuń