piątek, 30 maja 2014

Książki po 4,99

Kochani! :))

W sklepach "Biedronka" dziś rozpoczęła się wielka wyprzedaż książek w cenie 4,99 zł za egzemplarz. Bardzo zależało mi na tym, by zajrzeć do dyskontu i upolować coś ciekawego. Zapytacie – i jak poszukiwania? ;)
Cóż... wśród wielu tytułów znalazły się pięknie ilustrowane książki dla młodzieży szkolnej, które w ciekawy sposób przedstawiają informacje na temat: ciała człowieka, zjawisk przyrodniczych, czy historii. Były też jakieś książki z opowieściami dla młodzieży, ze dwie z zakresu romansu historycznego i ze dwie o polskich zamkach (takie lubię, gdyż fascynują mnie zamki, ale podobne już posiadam w swych zbiorach).
Ja poszukiwałam lekkiej literatury kobiecej. Czy ją znalazłam? Nie wiem. Bez zbytniego przekonania wybrałam dla siebie:

oraz


Ponad to córeczce zakupiłam książkę z serii "Poszukiwacze" pt. "Ciało człowieka".Wiem, że książki mogą znacznie różnić się w różnych "Biedronkach". Mój mąż nie znalazł nic ciekawego dla siebie. Mi również głowy nie urwało ;D. Jeśli jednak lubicie czytać, przydadzą się jakieś encyklopedyczne wydania dla Waszych dzieci lub jesteście ciekawi, co też oferują Wasze sklepy – warto "zajrzeć" do Biedronki.

A może już sprawdziliście jaka oferta książkowa jest w Waszych sklepach? "Upolowaliście" coś ciekawego?
A może czytaliście którąś z zakupionych przeze mnie książek? Co o nich myślicie?
Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami w komentarzach. :))

A czytać na pewno warto. Współcześnie często zatracamy się w świecie techniki zapominając o książkach, które przekazują treści i emocje, jakich komputer, czy telewizja nigdy nam nie dadzą. Amen. ;))

2 komentarze:

  1. Nasze Mysie Miasteczko to mała miejscowość. Książki - szczególnie w tak niskiej cenie - idą jak świeże bułeczki!

    OdpowiedzUsuń
  2. Ale z tego co wiem mają być kolejne rzuty i może uda się "upolować" coś fajnego. :)) Zauważyłam też, że te przydatne dla uczniów podstawówek - wcale tak bardzo nie schodzą.

    OdpowiedzUsuń