środa, 4 października 2017

Nagrody dla Was od wydawnictwa Znak, które można zdobyć w jesiennej zabawie

Wczoraj pisałam Wam o wydarzeniu na facebooku, które organizuję wraz z Marysią z bloga mamo poczytaj sobieWspomniałam też o wspaniałościach, które mogą trafić do Was jako nagrody za opublikowane w wydarzeniu zdjęcia konkursowe z czytanymi przez Was książkami. Obiecałam odpakować ogrooomną paczuchę


od niezastąpionej Pani Katarzyny z wydawnictwa

.

Zatem... do dzieła. Oto cuda, które możecie zdobyć biorąc udział w wydarzeniu na facebooku tutaj. :)

Moc pyszności pisarskich Magdaleny Kordel, którą cenię szczególnie, a mianowicie: 2 egzemplarze książki "Uroczysko" (krótki opis moich wrażeń), "Tajemnicę bzów" oraz "Wymarzony dom" (moja recenzja).Dwa egzemplarze książek: "Jankeski fajter" Aury Xilonen, "Nigdy nie zapomnę" Kerry Lonsdale, "Seks. Pozycja dla praktykujących" Joanny Mielewczyk (te książki mogą trafić w ręce osób pełnoletnich), "Plankton" Mariusza Sienkiewicza i "Urodzony, by się nie bać" Dariusza 'Maleo' Malejonka.

"Rok królika" Joanny Bator, "Zgubna trucizna" Katarzyny Kwiatkowskiej i "Xięgi Nefasa. W zaświatach" Małgorzaty Saramonowicz (książka ta niestety jest uszkodzona, ale zostanie ona dołączona do innej, więc będzie można wygrać pakiecik w którym się znajdzie).

Ostatnia już pozycja to "Przepis na bieganie" Małgorzaty Majewskiej.

Książki będzie można wygrać biorąc udział w wydarzeniu i publikując w nim swoje zdjęcie (zdjęcia) z czytaną (czytanymi) książką (książkami) oraz w pomniejszych konkursach. Będzie można je wygrać pojedynczo oraz w pakietach. Żeby być na bieżąco koniecznie weźcie udział w wydarzeniu tutaj.

Wyobraźcie sobie, że już dzisiaj jedna z osób, które wzięły udział w konkursie na stronie wydarzenia będzie mogła wybrać sobie dowolną książkę z tej mega paczuchy. Po którą Wy byście chwycili najchętniej? A może jakieś z nich już czytaliście i podzielicie się wrażeniami na ich temat?  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz