sobota, 15 lipca 2017

Wakacje z wydawnictwem Szara Godzina ***KONKURS***

Ostatnio pisałam Wam o książce Anny Sakowicz "Żółta tabletka plus". Jeśli jeszcze nie czytaliście tego wpisu lub chcielibyście przypomnieć sobie  moje wrażenia po lekturze tomiku zapraszam tutaj. Jeśli zdecydujecie, iż chcielibyście zdobyć egzemplarz tej książeczki – koniecznie weźcie udział w konkursie. :)


Zaznaczam, iż w konkursie można wygrać książkę. Nie wino. ;) 

Oto zasady:
1.Konkurs odbywa się na blogu oraz na profilu facebookowym tutaj. Jak zazwyczaj w konkursie możecie wziąć udział dwukrotnie (raz na facebooku i raz na blogu).
2.Nagrodzone zostaną dwie osoby (jedna z bloga i jedna z facebooka), a jako iż przebywam na wakacjach u rodziny i znajdują się tu moje córki oraz siostrzenice (w wieku 3, 9, 13, 17 i 19 lat) – to one wejdą w skład Szacownej komisji, która zdecyduje kto zostanie nagrodzony.
3.Tomik "Żółta tabletka plus" to zbiór opowiadań i humoresek dlatego Waszym zadaniem będzie wprawienie Szacownej Komisji w dobry humor. Możecie napisać dowcip, zabawną anegdotę, która Wam się przydarzyła, coś o sobie i co tam jeszcze chcecie. Byle było wesoło i byle na mordkach Szanownej Komisji zakwitły uśmiechy. Głośny rechot równie mile widziany. ;) 
4.Nie rozpisujcie się za bardzo. Wypowiedź powinna zamknąć się w maksymalnie 20 zdaniach. Wypowiedzi krótsze równie mile widziane. Liczy się jakość, nie ilość. ;) 
5.Konkurs trwa od chwili jego ogłoszenia do 22 lipca 2017 r., czyli do soboty, do północy.

Zatem... życzę powodzenia i do dzieła. :D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz