wtorek, 4 lipca 2017

Konkurs z wydawnictwem Replika

Mam dziś dla Was dwie cudowne książki od wydawnictwa Replika. Obie: lekko i z zaciekawieniem się czyta, przedstawiają interesujących bohaterów i nietuzinkowe historie, które mogłyby wydarzyć się naprawdę. W każdej z nich możecie poznać jedno z Polskich miast i rozkochać się w nim, a po lekturze tych książek z pewnością zapragniecie kolejnych czytelniczych spotkań z ich cudownymi autorkami. Dodatkowo wspaniała Aneta Krasińska dorzuca swoje zakładki. Oto smaczki, które możecie zdobyć.

Mój patronat – "Łąki kwitnące purpurą" Edyty Świętek


"Niebo pod Śnieżką" Joanny Sykat


zakładkiZasady:

1. Konkurs trwa od chwili jego ogłoszenia do niedzieli 09.07.2017r., do północy.
2. Konkurs będzie toczył się jednocześnie na blogu i na facebooku, więc możecie wziąć w nim udział dwukrotnie (raz tu na blogu, raz na facebooku). Zasady konkursu facebookowego znajdziecie tutaj,
natomiast teraz opiszę zasady uczestnictwa w konkursie blogowym.
3. Spośród dwóch dostępnych publikacji wybieracie tę, którą chcielibyście wygrać i jej tytuł wpisujecie w komentarzu. Jeśli pragniecie dowiedzieć się więcej na temat tych książek zapraszam na moje recenzje: "Łąk kwitnących purpurą" (by przejść do opisu kliknij tytuł książki) oraz "Nieba pod Śnieżką".
4. Wśród uczestników wylosuję dwie osoby, które otrzymają wybrane przez siebie pozycje z zakładkami, dlatego dobrze zastanówcie się, nim dokonacie wyboru. Jeśli w konkursie weźmie udział ponad 100 osób do dwóch wylosowanych przeze mnie zwycięzców dołączy jeszcze jeden – do którego poleci dodatkowy egzemplarz "Łąk kwitnących purpurą".
5.W komentarzu możecie zostawić swój mail, wówczas w przypadku zwycięstwa skontaktuję się z Wami. Jeśli nie zostawicie adresu – określę czas od ogłoszenia wyników (ok. 3 dni), w którym powinniście się do mnie zgłosić. Gdybyście w tym czasie nie podali adresu do wysyłki nagrody – ogłoszę innego zwyciezcę.
6.Wszystko jasne? Zatem startujemy. :D