środa, 28 lutego 2018

27 luty 2017 r. - PREMIERA "PRAGNIEŃ ELŻBIETY"


Paczucha z tą książką czeka na mnie na poczcie i jutro ją odbiorę, a tymczasem przypominam Wam o premierze drugiej części serii "Małe tęsknoty" Anety Krasińskiej, a dokładniej książce "Pragnienia Elżbiety", której dumnie patronuję.


Opis książki

"W drugiej części trylogii Małe tęsknoty spotykamy znajome już bohaterki: Kalinę, Elżbietę i Lenę. Pewnego dnia przewrotny los przypadkowo splótł ze sobą ich losy i wywrócił ich życie do góry nogami. Każda na własną rękę usiłuje się pozbierać i rozliczyć z demonami przeszłości. Elżbieta po wypadku zapada w śpiączkę i choć nie ma z nią kontaktu, ona sama odbywa podróż w przeszłość, do wydarzeń z młodości, które położyły się cieniem na całym jej życiu.
Kalina traci dziecko i dręczona wyrzutami sumienia nie jest w stanie wrócić do pracy, która do tej pory dawała jej mnóstwo satysfakcji. Dodatkowo żyje w ciągłym lęku, że trafi do więzienia za spowodowanie wypadku.
Lena, najmłodsza z bohaterek, wciąż ma problemy z budowaniem relacji. Nie znajduje wspólnego języka z rówieśnikami, nie lubi chodzić do szkoły. Kiedy spotyka dużo starszego od siebie Adama, przez chwilę wierzy, że teraz wszystko w jej życiu się zmieni. Niestety, ten związek zwiastuje wyłącznie kłopoty...
Czy kobiety będą umiały stawić czoło przeciwnościom i pierwszy raz w życiu powiedzieć, że są szczęśliwe?"

Jeśli chcielibyście poznać moje wrażenia na temat pierwszej części serii, "Marzenia Kaliny", zapraszam tutaj.


A oto fragmenty książek na stronie pisarki, dzięki którym możecie dowiedzieć się co nieco na temat bohaterek powieści: ElżbietyLenyKaliny.

Zakończenie "Marzeń Kaliny" było tak zaskakujące, iż już nie mogę się doczekać lektury "Pragnień Elżbiety".
A Wy? Czy znacie już jakieś książki Anetki? Jesteście ich ciekawi? A może już czytaliście "Marzenia Kaliny" i tak jak ja nie możecie doczekać się kontynuacji? :D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz