niedziela, 4 czerwca 2017

Mam Dzień Dziecka - czyli stosikowo.

W maju czekałam na kilka premier książkowych, które miały do mnie przyjść, ale (prawdopodobnie ze względu na Warszawskie Targi Książki) nieco się opóźniły. Było mi smutno, lecz do wyczekiwanych tytułów doszły kolejne i dzięki temu oraz dzięki wspaniałym wydawcom teraz mam swój Dzień Dziecka. :)
Oto skarby, które ostatnio trafiły w moje ręce.

Cudooowny prezent od wydawnictwa

Jak zobaczyłam wielką "torbę pełną historii" skakałam z radości. Do tego książka, którą tak bardzo chciałam przeczytać, zakładki i czekoladki z logo Bellona. Wspaniały upominek.
Pani Ewo – ogrooomnie dziękuję.
Po książkę sięgnęłam natychmiast, żeby przeczytać choć kawałek i... kilka godzin później zakończyłam czytanie. Wkrótce możecie spodziewać się jej recenzji.

Pani Kasia (ogromnie dziękuję, Pani Kasiu) z wydawnictwa  


przesłała mi dzieło Magdaleny Kordel "Córka wiatrów", będącą I tomem z serii "Wilczy dwór" oraz książeczkę zawierającą piękne fotografie i wywiad z autorką. Jestem ogromnie szczęśliwa, bo Magdalena Kordel to jedna z moich ulubionych polskich pisarek, o czym powtarzam niemal do znudzenia. ;)Dwie kolejne pozycje to thrillery psychologiczne. "Najmroczniejszy sekret" Alex Marwood od Wydawnictwa  


I tu serdeczności przesyłam przesympatycznej, opiekującej się blogerami Pani Kasi. :)


Kolejna z nich to "Dziecko ognia" S.K. Tremayne, za którą ogromnie dziękuję działowi promocji (buuu... nie wiem, komu konkretnie) z wydawnictwa 


Jak pisałam we wcześniejszym poście - ostatnio dotarł też do mnie mój cudowny patronat "Łąki kwitnące purpurą" Edyty Świętek oraz "Niebo pod Śnieżką" Joanny Sykat (egzemplarze recenzenckie i konkursowe, więc możecie spodziewać się, że wkrótce będziecie mogli o nie powalczyć) z wydawnictwa  Jak wspomniałam - "Czekoladowy tort z Hitlerem" już pochłonęłam. A tak oto prezentują się książki, którymi w najbliższych dniach będę się raczyła. :))


Które publikacje z tego stosiku mieliście już przyjemność przeczytać? Jak je oceniacie? Napiszcie też na które recenzje będziecie oczekiwać najbardziej?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz